KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekcia » Kolekcia 2012 » Avio » Inglesina Avio

Inglesina Avio

Jedinečné golfové palice novej generácie.

To je módne, moderné a mestské Inglesina Avio!

S Aviom na kávu

Do mesta so všetkými jeho nástrahami. Úzke a preplnené ulice, tesne zaparkované autá, rozkopané chodníky, schody a eskalátory, nedostatok času - a pritom sa musíte postarať o nákupy, lekárov, vychádzky do parku a o všetko, čo potrebujete pre svoju rodinu. Dá sa to zvládnuť s eleganciou. Ak máte Avio..

S Aviom na nákupy

Innovatívna konštrukcia, moderný dizajn a technológia. Avio je krásny a dostupný športový kočík neuveriteľne nabitý funkciami a už v základe výborne vybavený. Zoznámte sa.

Systém

Golfové palice Avio Hlboká vanička Avio Autosedačka Huggy

Dizajnové golfové palice Avio ľahko doplníte o hlbokú vaničku alebo autosedačku Huggy. Vznikne tak neprekonateľne praktický systém, ktorého design berie dych.
1. Športový kočík
2. Hlboká vanička
3. Autosedačka Huggy

Detaily

Golfové palice pre deti od narodenia až do 15 kg ... Avio sa prešmykne aj tými najužšími priestormi - široké len 49,5 cm! Prepojená, na dotyk veľmi príjemná dvojkĺbová rukoväť zlepšuje ovládateľnosť a umožňuje riadenie kočíka len jednou rukou. Samozrejmosťou je dizajnovo zladené okienko na strieške. Dnes už legendárny spôsob skladania a rozkladania len jednou rukou patentovaný Inglesinou! Kolieska sú odpružené, vybavené guličkovými ložiskami ktoré uľahčujú tlačenie kočíka... Zložený meria na výšku iba 93 cm!

Voliteľná hlboká vanička s praktickým úchytom. Perforované dno vaničky pre zabezpečenie prirodzenej ventilácie. Vnútorný poťah je úplne snímateľný a dá sa prať ručne kvôli zaisteniu maximálnej úrovne hygieny všetkých častí prichádzajúcich do styku s dieťaťom... Vaničku je možné umiestniť do auta (s Inglesina auto KIT). Centrálne odopínanie vaničky od podvozku. Obojstranný matrac z jednej strany s priedušnou trojdimenzionálnou sieťou odvádzajúcou vlhkosť na horúce dni a z druhej strany mäkký a teplý mikroplyš na chladnejšie dni...

Standardní výbava

Držiak na fľaštičku integrovaný do rámu. Pláštenka proti dažďu (na golfové palice). Moderná strieška s bezhlučným, samovypínacím mechanizmom. Dizajnový nánožník.

Volitelné příslušenství

Hlboká vanička pre Avio - k dispozícii v módnych farbách Avia, rozširuje možnosť využitia Avia hneď od narodenia dieťaťa, poskytuje maximálne pohodlie a ochranu. Autosedačka Huggy Multifix s bočnou ochranou hlavy. Taška na rukoväť Avio - krásna a priestranná, pre všetko čo pre svoje dieťa potrebujete na vychádzke, k dispozícii v koordinovaných farbách... Zimný vak Avio - ideálny pre ochranu dieťaťa v nepriaznivom alebo chladnom počasí, k dispozícii vo farbách kočíka Avio... Letný poťah do Avia. Taška na golfové palice Avio...

Báza pre Huggy Multifix upínaná systémom ISOFIX... Báza pre Huggy Multifix upínaná pásmi z vozidla... Stojan na hlbokú vaničku. Pláštenka na hlbokú vaničku... Sieťka proti hmyzu.Ak už máte autosedačku môže sa vám hodiť jeden z troch rôznych adaptérov na nasadenie autosedačiek Britax, Maxi Cosi alebo Graco.

Video

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.