KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština

Inglesina Magnum

Ak chcete praktický kočík, ktorý vás nesklame v teréne ani v meste, v ktorom dieťa nielen povozíte, ale aj pohojdáte, a ktorý pritom výborne vyzerá, je tu Magnum.

Komfortný a mimoriadne obľúbený kombinovaný kočík Magnum je ideálnym riešením pre svoju variabilitu, pretože jedna jediná korbička môže sprevádzať Vaše dieťa viacerými fázami jeho vývoja (od narodenia do cca 3 rokov). Táto špeciálna korbička sa vďaka regulovateľnej opierke chrbta a nožičiek ľahko zmení z úplne rovného lôžka na športovú sedačku. Magnum tak môžete v prvých mesiacoch využívať ako hlboký kočík a neskôr, až si dieťa sadá, ako športový. Podvozok je vybavený systémom automatického upínania easy clip, ktorý veľmi uľahčuje zmenu orientácie lôžka na podvozku, a to buď smerom k mamičke alebo v smere jazdy. Taktiež ponúka možnosť upevnenia autosedačky Inglesina Huggy. Vďaka robustnej konštrukcii podvozku s výškovo nastaviteľnou rukoväťou a neuveriteľne dokonalému odpruženiu, je Magnum vhodný nielen do mesta, ale aj na vychádzky do prírody. Mnohé mamičky alebo aj babičky ocenia predovšetkým to, ako sa kočík hojdá.

 

Transformovatelný kočárek

Pre prvé mesiace života dieťaťa je hlboká vanička tým najlepším riešením. Dieťa sa v nej na prechádzkach dokonale vyspinká.Keď už dieťa sedí, transformujete Magnum na športovú sedačku. Môže byť orientovaná v smere jazdy aby dieťa objavovalo svet. Ale môže byť orientovaná aj k mamičke. Potom si môžu spolu rozprávať.

1. Magnum ako hlboký kočík
2. Športový v smere jazdy
3. Športový smerom k mamičke

Podvozky

Skvele odpružený robustný podvozok Comfort Ergo Bike Ardesia s výškovo nastaviteľnou rukoväťou a nafukovacími kolieskami.Skvele odpružený robustný podvozok Comfort Ergo Bike Titanio s výškovo nastaviteľnou rukoväťou a nafukovacími kolieskami.

Detaily

Popruhy ukryté v bočných vreckách využijete pre jednoduché prenášanie korbičky.Transformovateľnú prikrývku rozopnutím zipsov v lete otvoríte, rozopnutím patentných gombíkov na spodnom diele vytvoríte dostatok miesta pre nožičky, keď už dieťa sedí.Sieťované okienko s krycou záklopkou je v zavretom stave fixovaná magnetmi.Lehátko športovej sedačky je po sklopení úplne v rovine, dieťa tak môže pohodlne ležať.Zdvihnutím zadnej časti sedačky a spustením podložky pod nožičkami sa transformuje Magnum na športový kočík.

Volitelné příslušenství

Hygienická vložka pre Magnum chráni dieťa a zlepšuje hygienu. Perie sa na 30°C.Zimný spací vak pre novorodencov ...Transparentná pláštenka pre Magnum ochráni pred dažďom, vetrom i snehom. Ak plánujete vychádzky do prírody, môže sa hodiť ...Veľmi užitočným príslušenstvom je autosedačka Huggy. Nasadíte ju jednoducho na podvozok Comfort Ergo Bike.Pred komármi a iným hmyzom ochráni v lete sieťka proti hmyzu. (Zobrazené na inom typu kočíka.)Bavlnená letná vložka pre športovú sedačku.Zimný spací vak s otvormi pre 5-bodové pásy a s kapucňou do športovej sedačky alebo hlbokej vaničky. Froté letná vložka do autosedačky Huggy oddelí dieťa od polyesterovej tkaniny.Sieťka proti komárom a ďalšiemu hmyzu na autosedačku Huggy.Báza pre Huggy Multifix upínaná systémom ISOFIX veľmi významne zvyšuje bezpečnosť a súčasne stabilitu sedačky vo vozidle. Samotné upevňovanie či vyberanie sedačky je oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.Báza pre Huggy Multifix upínaná pásmi z vozidla, podľa vykonaných testov, zvyšuje bezpečnosť a uľahčuje upínanie sedačky alebo jej vyberanie z auta.Skladací hliníkový stojan pre sedačku Magnum a autosedačku Huggy využijete doma, keď je podvozok znečistený zvonku. Je ľahký, jednoducho sa s ním manipuluje a je vybavený kolieskami.

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.