KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština

Zuma

Mnoho rodičov hľadá do svojho moderného interiéru zodpovedajúcu detskú stoličku. Riešením je Zuma spájajúca premyslený dizajn s dokonalou technológiou.

Zuma ponúka mnoho funkcií vďaka ktorým sa stane stolovanie s dieťaťom jedným z najkrajších okamihov dňa.

Niektoré detské stoličky sú potlačené veselými motívmi. Iné majú zaujímavý dizajn, ale len tak stoja bez možnosti s nimi čokoľvek urobiť. Väčšina rodičov ale hľadá stoličku ponúkajúcu okrem moderného dizajnu užitočné funkcie. Pre nich vyvinula Inglesina Zumu. Je krásna, použité materiály, farby a čisté línie ladia s moderným interiérom a funkcie ktoré ponúka prekonávajú všetko čo bolo doteraz na trhu k dispozícii. Zuma sa stala novým štandardom, ktorý sa konkurencia snaží lopotne prekonať. Inglesina medzitým k elegantnej bielej farbe plastov doplnila trendovú tmavú variantu a rozšírila počet farieb poťahov. So Zumou sa ľahko manipuluje, zložená sa vojde pod stôl či kuchynskú dosku a vďaka možnosti výmeny poťahu na inú farbu vás nikdy neomrzí.

Detaily

5-bodové bezpečnostné pásy musia byť vždy nasadené.Sklon sedačky je nastaviteľný do 3 polôh.Výškové nastavenie do 8-mich polôh vyhovuje takmer pre každý stôl.Zložená zaberá minimálne miesto a zmestí sa aj pod stôl alebo kuchynskú dosku. V zloženom stave sa odkryjú doposiaľ skryté kolieska (v červenom krúžku) pomocou ktorých doma zaveziete Zumu kam potrebujete a nemusíte ju prenášať.Zuma je vybavená podnosom, na ktorý si prichystáte jedlo pre dieťa, a ktorý potom môžete nechať umyť v umývačke riadu.Pri jedle deti okolo seba narobia neporiadok a preto je dôležité, že sa škrupina sedadla ľahko udržuje a oba poťahy sú ľahko odstrániteľné a tiež sa môžu prať ručne na 30°C.

Volitelné příslušenství

Zuma sa nikdy neomrzí. Stačí vymeniť farbu poťahu, ktorý si môžete dokúpiť vždy v aktuálnej a súčasne módnej farbe.

Video

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.