Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Inglesina » Novinky » DIEŤA A RODINA 2015 v Bratislave

DIEŤA A RODINA 2015 v Bratislave

Srdečne Vás pozývame na výstavu DIEŤA A RODINA, ktorá sa koná 13-14. februára v Bratislave. Budete tu mať možnosť osobne si prehliadnuť a vyskúšať najnovšie kočíky a autosedačky Inglesina!

Horúcou novinkou tohtoročnej jari je Inglesina Quad so zadnými nafukovacími kolesami. Tento moderný kočík do mesta i do terénu ponúka dieťaťu viac pohodlia na nerovných cestách. Skvele sa skladá jednou rukou a je veľmi kompaktný v zloženom stave. Preto doma nezaberá veľa miesta a vojde sa aj do malého auta. V expozícii nebude chýbať ani legendárna Classica alebo luxusné trio Ottuto Deluxe.

Naši odborníci Vám všetko radi predvedú a poradia, ktorý kočík je pre Vás a Vaše dieťa najvhodnejší. Ukážu Vám tiež ako ich správne používať a na čo pri cestách s dieťaťom nezabudnúť. Organizačné informácie nájdete na stránkach Incheby. Tešíme sa na Vašu návštevu 13-14 februára na veľtrhu DIEŤA A RODINA v Bratislavskej Inchebe!

Incheba

  • Novinky

  • Naše hodnoty

  • História

  • Inšpirácia Inglesiny

  • Prečo Inglesina?

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.