Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Inglesina » Novinky » Jarné výstavy pokračujú, Pro dítě, Brno.

Jarné výstavy pokračujú, Pro dítě, Brno.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás navštívili na veľtrhu Dieťa a rodina v Bratislave. Pre tých, ktorí to nestihli máme dobrú správu, chystáme pre Vás veľtrh v Brne. Termín je na začiatku marca 5-8. tesne pred prvým jarným dňom. Stánok na celkovej ploche 150 m2 sľubuje naozaj tú najširšiu ponuku.

A pretože sa blížia teplejšie jarné dni, bude ponuka športových kočíkov rozšírená na maximum. Viac ako desať variantov kočíka Trip a kočík Quad s nafukovacími kolesami v športovom prevedení, navyše s novinkou Inglesina Foot board pre druhé dieťa. Maximálne praktický je aj športiak Trilogy, ktorý zložíte len jednou rukou rovnako ako legendárny Zippy. Ale ani čím ďalej tým viac populárne systémy 3 v 1 nebudú na stánku Inglesiny chýbať. Trilogy, Otutto de Luxe aj Quad zaujmú bohatou výbavou v základnej cene, aj unikátnou možnosťou vzájomnej kombinácie podvozkov. Navyše sú pri objednaní či zakúpení na veľtrhu zvýhodnené luxusným darčekom v podobe bázy do auta zadarmo. Podrobné organizačné informácie o konaní nájdete na stránkach brnenských veľtrhov.

Potvrďte Vašu účasť na Facebooku a získajte od nás jedinečný DARČEK!

Príďte spojiť užitočné so zábavou a navštívte Inglesinu na veľtrhu v Brne :-)

1818 Blava 600

  • Novinky

  • Naše hodnoty

  • História

  • Inšpirácia Inglesiny

  • Prečo Inglesina?

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.