Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Inglesina » Novinky » Pozvánka na veľtrh For Babies v Prahe-Letňanoch

Pozvánka na veľtrh For Babies v Prahe-Letňanoch

Srdečne Vás pozývame na návštevu expozície Inglesiny na veľtrhu For Babies v Prahe Letňanoch, ktorú nájdete v hale 2 sektor B.

F BABIES CERVENESpoločne s Inglesinou sme pre vás pripravili celý rad noviniek. Nová jedálenská stolička Inglesina Gusto zaujme čistým dizajnom a mnohými funkciami. Detská autosedačka Galileo je určená pre deti od 15 do 36 kg. Má vysokú schopnosť ochrany pri čelnom i bočnom náraze, upevníte ju ako Isofix tak aj bežnými pásmi z vozidla. Najviac pozornosti zrejme zaujme stredoeurópska premiéra úplne nového kočíka Inglesina Quad, ktorý je vybavený podvozkom s veľkými kolesami a superkompaktným spôsobom skladania len jednou rukou. Nebude chýbať nová kolekcia Inglesina pre rok 2014 ani obľúbené kočíky z kolekcie 2013. Najväčšia prehliadka kočíkov a ďalších výrobkov Inglesina bude doplnená ich predvádzaním našimi odborníkmi. Využite túto príležitosť a sami si vyskúšajte prečo je Inglesina tak obľúbená u maminiek v desiatkach krajinách po celom svete

Podrobnosti o veľtrhu nájdete na oficiálnych stránkach veľtrhu For Babies. For Babies.

  • Novinky

  • Naše hodnoty

  • História

  • Inšpirácia Inglesiny

  • Prečo Inglesina?

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.